0294 - 261 392 Schade melden
Nieuw in verkoop: Hellingstraat 17, 1398 AT Muiden
Nieuw in verkoop: Hellingstraat 17, 1398 AT Muiden
Nieuw in verkoop: Hellingstraat 17, 1398 AT Muiden
Nieuw in verkoop C

Hellingstraat 17, 1398 AT Muiden

€ 875.000,- k.k.
€ 6.835,94/m2

Beschrijving Hellingstraat 17

** OPEN HUIS ZATERDAG 16 MEI 2026 VAN 11.00 - 15.00 UUR **

Charmante woning, ruim en heerlijk gelegen in het sfeervolle oude centrum van de vesting Muiden! Aan de Hellingstraat 17 staat deze verrassend diepe tussenwoning met een woonoppervlakte van maar liefst 128 m², drie slaapkamers en een z...

Kenmerken

Type object Eengezinswoning, woonhuis, tussenwoning
Bouwjaar 1890
Status Nieuw in verkoop
Aangeboden sinds Dinsdag 12 mei 2026

Hellingstraat 17 bekijken?

Wij plannen graag een bezichtiging met je in. Tijdens de bezichtiging vertelt een makelaar alles wat je wilt weten.