0294 - 261 392 Schade melden
Nieuw in verkoop: Amsterdamsestraat 4A, 1398 BL Muiden
Nieuw in verkoop: Amsterdamsestraat 4A, 1398 BL Muiden
Nieuw in verkoop: Amsterdamsestraat 4A, 1398 BL Muiden
Nieuw in verkoop A

Amsterdamsestraat 4A, 1398 BL Muiden

€ 410.000,- k.k.
€ 5.616,44/m2

Beschrijving Amsterdamsestraat 4A

Sfeervol wonen in het historische hart van Muiden

Midden in het geliefde historische centrum van Muiden ligt dit lichte en goed ingedeelde 3-kamerappartement aan de Amsterdamsestraat 4-A. Een fijne woning met een woonoppervlakte van 73 m², een royale woonkamer van 38 m², twee slaapkamers, een...

Kenmerken

Type object Appartement, bovenwoning
Bouwjaar 1983
Status Nieuw in verkoop
Aangeboden sinds Zaterdag 23 mei 2026

Amsterdamsestraat 4A bekijken?

Wij plannen graag een bezichtiging met je in. Tijdens de bezichtiging vertelt een makelaar alles wat je wilt weten.