Nieuw in verkoop
B
De Lange Gangh 11
Muiden
€ 545.000,- k.k.
€ 5.343,14/m2
De Lange Gangh 11 1398CV Muiden
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 102 m² Woonopp. 136 m² Perceelopp. € 545.000,- k.k. € 5.343,14/m2
Nieuw in verkoop
A
Meeuwenveld 15
Weesp
€ 650.000,- k.k.
€ 5.371,90/m2
Meeuwenveld 15 1383GK Weesp
Eengezinswoning 6 kamers 5 slaapkamers 121 m² Woonopp. 122 m² Perceelopp. € 650.000,- k.k. € 5.371,90/m2
Nieuw in verkoop
C
Hellingstraat 17
Muiden
€ 875.000,- k.k.
€ 6.835,94/m2
Hellingstraat 17 1398AT Muiden
Eengezinswoning 4 kamers 3 slaapkamers 128 m² Woonopp. 136 m² Perceelopp. € 875.000,- k.k. € 6.835,94/m2
Nieuw in verkoop
A+++
Hellingstraat 60
Muiden
€ 1.375.000,- k.k.
€ 9.417,81/m2
Hellingstraat 60 1398AW Muiden
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 146 m² Woonopp. € 1.375.000,- k.k. € 9.417,81/m2
Nieuw in verkoop
B
Singelstraat 4
Muiden
€ 695.000,- k.k.
€ 6.682,69/m2
Singelstraat 4 1398BN Muiden
Eengezinswoning 5 kamers 3 slaapkamers 104 m² Woonopp. 104 m² Perceelopp. € 695.000,- k.k. € 6.682,69/m2
Nieuw in verkoop
D
J.H.Leopoldhof 48
Weesp
€ 360.000,- k.k.
€ 5.373,13/m2
J.H.Leopoldhof 48 1382TJ Weesp
Appartement 3 kamers 2 slaapkamers 67 m² Woonopp. € 360.000,- k.k. € 5.373,13/m2
Nieuw in verkoop
C
Rembrandt Van Rijnhof 17
Nederhorst den Berg
€ 475.000,- k.k.
€ 4.398,15/m2
Rembrandt Van Rijnhof 17 1394EH Nederhorst den Berg
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 108 m² Woonopp. 163 m² Perceelopp. € 475.000,- k.k. € 4.398,15/m2
Nieuw in verkoop
C
Wyandottestraat 12
Amsterdam
€ 649.000,- k.k.
€ 5.192,-/m2
Wyandottestraat 12 1109BT Amsterdam
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 125 m² Woonopp. 137 m² Perceelopp. € 649.000,- k.k. € 5.192,-/m2
E
Hellingstraat 27
Muiden
€ 675.000,- k.k.
€ 6.490,38/m2
Hellingstraat 27 1398AT Muiden
Eengezinswoning 6 kamers 3 slaapkamers 104 m² Woonopp. 180 m² Perceelopp. € 675.000,- k.k. € 6.490,38/m2
A+++
Singelstraat 47
Muiden
€ 910.000,- v.o.n.
€ 6.107,38/m2