Nieuw in verkoop
B
De Lange Gangh 11
Muiden
€ 545.000,- k.k.
€ 5.343,14/m2
De Lange Gangh 11 1398CV Muiden
Eengezinswoning 5 kamers 4 slaapkamers 102 m² Woonopp. 136 m² Perceelopp. € 545.000,- k.k. € 5.343,14/m2
Nieuw in verkoop
C
Hellingstraat 17
Muiden
€ 875.000,- k.k.
€ 6.835,94/m2
Hellingstraat 17 1398AT Muiden
Eengezinswoning 4 kamers 3 slaapkamers 128 m² Woonopp. 136 m² Perceelopp. € 875.000,- k.k. € 6.835,94/m2
Nieuw in verkoop
B
Singelstraat 4
Muiden
€ 695.000,- k.k.
€ 6.682,69/m2
Singelstraat 4 1398BN Muiden
Eengezinswoning 5 kamers 3 slaapkamers 104 m² Woonopp. 104 m² Perceelopp. € 695.000,- k.k. € 6.682,69/m2
E
Hellingstraat 27
Muiden
€ 675.000,- k.k.
€ 6.490,38/m2
Hellingstraat 27 1398AT Muiden
Eengezinswoning 6 kamers 3 slaapkamers 104 m² Woonopp. 180 m² Perceelopp. € 675.000,- k.k. € 6.490,38/m2
A+++
Singelstraat 47
Muiden
€ 910.000,- v.o.n.
€ 6.107,38/m2
Singelstraat 47 1398BM Muiden
Eengezinswoning 6 kamers 5 slaapkamers 149 m² Woonopp. 108 m² Perceelopp. € 910.000,- v.o.n. € 6.107,38/m2
A+++
Singelstraat 45
Muiden
€ 760.000,- v.o.n.
€ 6.280,99/m2
Singelstraat 45 1398BM Muiden
Eengezinswoning 6 kamers 5 slaapkamers 121 m² Woonopp. € 760.000,- v.o.n. € 6.280,99/m2
Onder optie
A+++
Singelstraat 55
Muiden
€ 610.000,- v.o.n.
€ 6.931,82/m2
Singelstraat 55 1398BM Muiden
Eengezinswoning 5 kamers 2 slaapkamers 88 m² Woonopp. 75 m² Perceelopp. € 610.000,- v.o.n. € 6.931,82/m2
Onder optie
A+++
Singelstraat 53
Muiden
€ 685.000,- v.o.n.
€ 6.171,17/m2
Singelstraat 53 1398BM Muiden
Eengezinswoning 6 kamers 3 slaapkamers 111 m² Woonopp. 90 m² Perceelopp. € 685.000,- v.o.n. € 6.171,17/m2
A+++
Singelstraat 51
Muiden
€ 760.000,- v.o.n.
€ 6.280,99/m2
Singelstraat 51 1398BM Muiden
Eengezinswoning 6 kamers 5 slaapkamers 121 m² Woonopp. 105 m² Perceelopp. € 760.000,- v.o.n. € 6.280,99/m2
A+++
Singelstraat 49
Muiden
€ 910.000,- v.o.n.
€ 6.107,38/m2